+420 777 126 170 info@kastyl.cz

Svatba Katky a Jakuba byla trochu jiná než ty ostatní. Začínal jsem jako obvykle přípravami, nicméně to nebyla nevěsta se kterou jsem trávil dopoledne, ale ženich. Musím říct, že to nebylo nic na co bych byl jako svatební fotograf zvyklý. Žádné kadeřnice, vizážistky ani nikdo jiný. Dokonce ani stres a k tomu všemu ještě dostatek času na všechno. Jakub byl perfektně zorganizovaný a vše probíhalo podle plánu. Co víc si může svatební fotograf přát!

Po krátké Jakubově přípravě následoval rychlý přesun do vozovny Střešovice, kde na ženicha a pár jeho přátel čekala historická tramvaj. Tu bylo zapotřebí slavnostně vyzdobit, aby poté mohla ženicha a hosty dovést se vší parádou do Břevnovského kláštera. V průběhu zdobení přicházeli hosté těšíce se na vyhlídkovou jízdu Prahou, ale hlavně na to, až si Katka a Jakub řeknou své ‘‘ano‘‘. Během cesty se rozlévalo šampaňské, nabízely svatební koláčky a na zastávkách přistupovali další hosté. Jízda historickou tramvají byl skvělý začátek nezapomenutelného svatebního dne, který byl prostoupen klidem a láskou, slunečným počasím a přátelskou atmosférou.

Musím říct, že Jakub s Kateřinou předvedli ten nejdelší novomanželský polibek ze všech párů, kterých jsem byl jako svatební fotograf svědkem. Aniž by to tušili, dali mi tím čas a prostor k tomu, abych tento ‘‘okamžik‘‘ zachytil. Byla to totiž právě tato chvíle kdy mne zklamala technika a kdy jsem si ověřil, že Murphyho zákony opravdu platí – co se může pokazit, pokazí se. A navíc, v ten nejméně vhodný okamžik. Měl jsem však připraven druhý foťák a tak stačilo přehodit objektiv a fotit dál.

Katko a Jakube díky za důvěru a za skvělý den!

 

 

 

Svatbní fotograf Vladimír Kaštyl  Manžetové knoflíčky na svatbu. Ženich si zapíná košily během příprav na svatbu.  Ženich pózuje s nápisem svatba u tramvaje.  Čuňas se synem ve svatební tramvaji během jízdy po praze.  Portrét mladého páru.  Svatební fotograf.  Jakub ukazuje manžetové knoflíčky cestujícím v tramvaji.  Svatební vyjíždka historickou tramvají.  V tramvaji se nalévá šampaňské svatebním hostům.  Nevěsta čeká s tatínkem na obřad v Břevnvkém klášteře.  Svatební fotograf v Břevnosvkém klášteře.  Katka a Jakub přicházejí k oltáři v Břevnovském klášteře.  Jakub a Katka u ohláře na červeném koberci.  Svatební fotograf.  Svatba v Břevnovkém klášteře.  Jakub a Katka během čtení svatebního slibu.  Katka a jakub během svatebního obřadu.  Novomanželé si předávají zásnubní prsteny.  První, novomanželský polibek v Břevnskovském klášteře.    svatebni fotograf-fMAXSTUDIO-K&J-32  Svatební fotograf zachytil novomanželský přípite v Břevnovském klášteře.  Rodiče přejí novomanželům v Břevnovském klášteře.  Jaku a Katka procházejí uličkou štěstí.  Svatební hosté házejí na novomanžele rýži pro štěstí.  Vášnivý polibek novomanželů pod koruny stromů.  Novomanželé vypouštějí holuby z klece.  svatebni fotograf-fMAXSTUDIO-K&J-42  Jakub a Katka s družičkami v trávě.  Katka s kamarádkami.  Ženich a jeho best men.  Svatební fotografie ženicha a jeho kamarádů.  Jakub Stárek během svatby.  7enich upravuje nevěstě šaty během fotografování.  Svatební fotografie rodiny a přátel.  Sestra líbe nevěstu na líčko.  ženich upravuje nevěstě šaty běhm portrétování.  žencih drží družičku v náručy.  Novomanželský portrét s rámem z obrazu.  Kuba líbá novomanželku na líčko v parku.  Novomanželé se líbají v zámecké zahradě.  Splečná svatební polévka v restauraci v Břevnosvkém klášteře.  Nevěsta Katka drží manžela za kravatu pod stromi u rybníčka.  Jaku objímá Kateřinu.  Portrét nevěsty kateřiny v Břevnosvkém klášteře.  Michal červený drží rám ve kterém je Katka a Jakub.  Svatební fotografie kde nevěsta pózuje z fotografickým rámečkem.  Svatební fotografie katky a jakuba.  Novomanželé odpočívají v trvávě v Břevnovském klášteře.  Jakub a Katka v trávě.  Nevěsta leží v trávě .  Svatební portrét Kateřiny Stářkové v Břevnovském Klášteře.  První tanec Jakuba a Katky.  Novomanželé Jaku a Katka hrají hru.  Kateřina si povídá u kávy s hosty.  svatební památka.  Michal Červený s přítelkyní.  Kateřina háže kiticí.  Novomanželé se chystají na vodu.  Jakub Stárek s manželkou a kamarády z vodáckého kroužku.  Novomanželé na kajaku v Břevnosvkém Klášteře- Nevěsta odchází ze schodů.